cenacles فوتبال سوشا مکانی فوتبال لیگ نروژ

cenacles: فوتبال سوشا مکانی فوتبال لیگ نروژ سوشا مکانی دیدار استروم گودست-ساندفیورد استروم گودست

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت سبزی‌های بسته‌بندی مورد تایید ما نیست ، سبزی ارزان می شود

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه در روزهای آینده قیمت سبزی کم کردن می‌یابد، گفت: سبزی‌های بسته بندی و پاک کرده از لحاظ قیمتی مورد تایید اتحادیه

قیمت سبزی‌های بسته‌بندی مورد تایید ما نیست ، سبزی ارزان می شود

سبزی ارزان می شود/قیمت سبزی های بسته بندی مورد تایید ما نیست

عبارات مهم : فرنگی

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه در روزهای آینده قیمت سبزی کم کردن می یابد، گفت: سبزی های بسته بندی و پاک کرده از لحاظ قیمتی مورد تایید اتحادیه نیست.

اسدالله کارگر در گفت وگو با ایسنا، راجع به شرایط بازار میوه و سبزی اظهار کرد: در شرایط فعلی بازار میوه و سبزیجات با هیچگونه کمبودی مواجه نیست و این در حالی است که در روزهای ابتدایی ماه مبارک رمضان میزان تقاضا تا حدودی از میزان عرضه پیشی گرفت و آینده نگری می شود که میزان عرضه و تقاضا در روزهای آینده یکسان خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه آیا سبزی خوردن بسته بندی و پاک کرده از لحاظ قیمتی و کیفیت مورد تایید اتحادیه هست، گفت: عرضه اینگونه محصولات اکثرا در فروشگاه های بزرگ صورت می گیرد که از لحاظ قیمت گذاری مورد تایید اتحادیه نیست و قیمت بسیار زیادی جهت محصولات در نظر گرفته می شود.

قیمت سبزی‌های بسته‌بندی مورد تایید ما نیست ، سبزی ارزان می شود

کارگر با بیان اینکه قیمت سبزی خوردن در روزهای ابتدایی ماه مبارک رمضان زیاد کردن داشته هست، بیان کرد: در میادین میوه و تره بار هیچگونه قیمت گذاری رسمی وجود ندارد و قیمت ها کاملا با توجه به عرضه و تقاضا تعیین می شود که قیمت هرکیلوگرم سبزی خوردن ۸۰۰ تا ۲۲۰۰ تومان تعیین شده است است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی در رابطه میوه های نوبرانه خاطرنشان کرد: با گذشت وقت از عرضه میوه های نوبرانه، قیمت این دست میوه ها روند کاهشی به خود گرفته است و در میادین تره بار هر کیلوگرم گوجه سبز ۵۰۰۰ تومان، زردآلو ۵۰۰۰ تا ۱۷ هزار تومان، توت فرنگی کرج ۸۰۰۰ تا ۲۲ هزار تومان، توت فرنگی گرگان ۸۰۰۰ تا ۱۳ هزار تومان و توت سفید ۴۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه در روزهای آینده قیمت سبزی کم کردن می‌یابد، گفت: سبزی‌های بسته بندی و پاک کرده از لحاظ قیمتی مورد تایید اتحادیه

او همچنین قیمت هندوانه را کیلویی ۷۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان، سیب لبنانی زرد را ۱۵۰۰ تا ۶۰۰۰ تومان و سیب لبنانی قرمز را ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان بیان کرد و گفت: پیشنهاد می شود با توجه به کیفیت مقاوم سیب زرد از این نوع سیب استفاده شود.

کارگر افزود: خیار گلخانه ای کیلویی ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰، گوجه فرنگی گلخانه ای ۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰، گوجه فرنگی نو ۱۰۰۰ تا ۲۲۰۰ تومان است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی خاطرنشان کرد: سود قانونی فروش میوه جهت عرضه کنندگان خرد ۳۵ درصد است و با توجه به تنوع کیفیت و میزان ضایعات میوه در سطح میادین میوه و تره بار سود خالص فروشندگان خرد ۸.۵ درصد است.

قیمت سبزی‌های بسته‌بندی مورد تایید ما نیست ، سبزی ارزان می شود

واژه های کلیدی: فرنگی | سبزی خوردن | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog