cenacles فوتبال سوشا مکانی فوتبال لیگ نروژ

cenacles: فوتبال سوشا مکانی فوتبال لیگ نروژ سوشا مکانی دیدار استروم گودست-ساندفیورد استروم گودست

گت بلاگز کرمانشاه واگذاری پارک ها به بخش شخصی

شهردار کرمانشاه گفت: پارک‌ها به بخش شخصی جهت اجرای طرح‌های اقتصادی واگذار می شود.

واگذاری پارک ها به بخش شخصی

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه ؛شهردار کرمانشاه از راه اندازی 15 پارک محله با رویکرد جلب همکاری مردمی خبر داد و گفت: سرمایه گذاران بخش شخصی می توانند از فضای پارک ها جهت اجرای طرح های اقتصادی استفده کنند.

آرش رضایی گفت:شهرداری کرمانشاه امسال در تمام مناطق هشت گانه اقدام به توسعه فضای سبز و بهره وری از فضای پارک ها اقدام می کند.

عبارات مهم : اقتصادی

وی از احداث و راه اندازی 15 پارک محله با رویکرد جلب همکاری مردمی و ورود بخش شخصی خبر داد و بیان کرد: سرمایه گذاران بخش شخصی می توانند از فضای پارک ها استفاده کرده و اقداماتی جهت درآمدزایی و اجرای طرح های اقتصادی انجام بدهند و در برابر به شهرداری متعهد می شوند در نگه داری فضای سبز کوشا و پاسخ گو باشند.
وی ارائه امتیازهای خاص به سرمایه گذاران جهت اجرای کارهای اقتصادی را اقدامی بافایده جهت ورود بخش شخصی به توسعه فضای سبز و حراست از پارک ها برشمرد و افزود: مجهز کردن پارک ها به وسایل و امکانات رفاهی و ورزشی، اجرای مبلمان شهری و توسعه فضای سبز، به خاص در مناطق حاشیه شهر و محلات بافت فرسوده از اولویت های کاری شهرداری طی امسال است.
رضایی از شناسایی شدن محدوده ها و زمین های دارای کاربری فضای سبز در شهر کرمانشاه طی یک اقدام کارشناسی خبر داد و گفت: میانگین برخورداری کرمانشاه از سرانه فضای سبز به اندازه میانگین کشوری است و کاشت گونه های درخت و گیاهی مقاوم در برابر کم آبی با توجه به شرایط کم شدن بارندگی ها نیز با استفاده از یک تیم مجرب مشاوره ای در زمینه کشاورزی مورد توجه جدی قرار گرفته است.
انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: اقتصادی | استفاده | شهرداری | کرمانشاه | سرمایه گذار | طرح های اقتصادی | کرمانشاه | واگذاری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog